Skanowanie 3D

01
Czym jest Skanowanie 3D stopy?

Skanowanie 3D stopy to
PRAWDZIWA REWOLUCJA W DOBORZE BUTÓW NARCIARSKICH!

Gdyby proces doboru butów narciarskich mógł ograniczyć się do krótkiego skanu wskazującego po zaledwie 20 sekundach (!) najlepszy dla Ciebie model? Buty najbardziej odpowiadające budowie i typowi Twoich stóp oraz Twoim preferencjom i oczekiwaniom? Na bazie doświadczenia najlepszych bootfitterów, programistów i konstruktorów zostało stworzone najnowocześniejsze na świecie urządzenie – FEETBOX® 3D, dzięki któremu jest to możliwe!

1

Urządzenie FEETBOX® 3D to prawdziwa rewolucja, nie tylko w dziejach francuskiego przedsiębiorstwa, ale w całej branży narciarskiej. Sidas wraz z firmą Corpus.e stworzył rewolucyjne urządzenie dokonujące skanu i analizy budowy stóp. Na podstawie zebranych informacji FEETBOX® 3D dobiera najlepsze dla Ciebie buty narciarskie i wskazuje bootfitterowi miejsca, gdzie ewentualnie należy wykonać korektę.

2

Dzięki skanerowi proces doboru butów narciarskich staje się bardzo prosty i czytelny. Wystarczy jedynie założyć na nogi specjalne skarpety. Urządzenie skanuje stopy i nogi aż do kolan. Cały proces trwa zaledwie 20 sekund! Po przeprowadzonym skanie system przedstawia wizualizację stopy z wkładką, skarpetą i butem, a następnie otwiera bazę butów (dostępnych w sklepie) najbardziej pasujących do Twoich stóp. Pozwala również wirtualnie przymierzyć buty dobrane przez eksperta oraz wskazuje miejsca w bucie wymagające ewentualnej korekty z wykorzystaniem dostępnych obecnie technologii dopasowania butów narciarskich.

3
02
GŁÓWNE ZALETY DOBORU BUTÓW NARCIARSKICH PRZY POMOCY SKANERA FEETBOX® 3D TO:
03
Zaoszczędź czas, zeskanuj swoje stopy i dobierz komfortowe buty w najlepszych sklepach w Polsce