Blog

7 lutego
Dominacja Teamu Atomic w Pucharze Świata
Dominacja Teamu Atomic w Pucharze Świata

Najbardziej znanymi zawodnikami teamu Atomic są z pewnością narciarskie supergwiazdy Mikaela Shiffrin i Marcel Hirscher. Oboje prowadzą w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i oboje są mocnymi kandydatami do tytułu podczas Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim które startują w ten weekend w Szwecji. Jednak nie tylko oni regularnie stają na najwyższym stopniu podium. Zawodnicy jeżdżący w sprzęcie Atomic zdominowali w tym sezonie Puchar Świata wygrywając aż 26 z 53 rozegranych dotychczas wyścigów.

 

 

Może Atomic nie ma największego teamu ale na pewno w tym sezonie nie ma sobie równych. Nazwiska takie jak Goggia, Venier, Schwarz, Feller czy Caviezel dyktują warunki ścigania. Jaki jest sekret? Entuzjastyczne podejście do nowych rozwiązań, szukanie wyzwań, pełne zaangażowanie, i wielka wspólna wizja, która jednoczy zespół i sprawia, że droga do sukcesu staje się łatwiejsza.

Podczas Mistrzostw Świata, Team Atomic złożony ze sportowców z trzynastu krajów, zrobi wszytko aby sprostać wymaganiom. Oprócz Mikaeli Shiffrin i Marcela Hirschera apetyt na medal mają również, między innymi Stephanie Venier, Sofii Goggia, Ester Ledecka, Marco Schwarz, Manuel Feller, Mauro Caviezel, Daniel Danklmaier czy Adrian Smiseth Sejersted. Wraz z nimi, na daleką północ podróżuje aż dwudziestu członków zespołu wsparcia Atomic zapewniających sprzęt i pomoc. Trzymajcie kciuki:-)